ERKEK BEBEK PATİK MODELLERİ 2018

Erkek bebek patik modelleri 2018 başlıklı konum ile sizlere erkek bebekler için en özel ve uygun patik modelleri hakkında bilgi vereceğim. Kız annesi olarak daha çok kız bebek giyim ürünleri ya da kız çocuklarına özel örgü ürünlerini inceliyorum, ancak erkek bebek anneleri için de özel konu hazırlamam gerektiğini düşündüm. Bu yüzden bugün erkek bebekler için özel patik modellerini incelemeye karar verdim.

Bu senenin erkek bebek patik modellerinin geneline baktığımda bebeklerin rahat edeceği ve görüntü olarak da çok hoş duran modellerin yaygın olduğunu gördüm. Renk olarak yoğun olarak mavi rengin kullanımının yanında yeşil, sarı ve beyaz renkli ipler de erkek bebek patiklerinin yapımında kullanılan renkler arasında. Bu renkler tek tek kullanıldığı gibi iki ya da üç renk olarak da kullanılıyor.

2018 erkek bebek patiklerinde hem şiş hem de tığ işi örgüler kullanılıyor. Ben şiş işi patiklerdense bebekler için yapılan patiklerde tığ işi örgülerin daha hoş duracağını düşünüyorum. Yapılan erkek bebek patik modellerinde aksesuar ve süsleme olarak en fazla düğmelerin kullanıldığını görüyorum.

Erkek bebek patik modelleri hakkında verdiğim genel bilgilerin ardından sizler için hazırladığım resimleri paylaşıyorum. Sizde minik bebekleriniz için bu özel ve kolay yapımlı bebek patiklerini hazırlayabilirsiniz.

ERKEK BEBEK PATİK MODELLERİ 2018

Yorum yapın