EVA KAĞIDI NEDİR, NASIL KULLANILIR?

“Eva kağıdı nedir, nasıl kullanılır?” gibi sorulara takılanlar için eva kağıdı konusunda bilgiler vermek istedim. Bu bilgiler ışığında siz de eva kağıdının ne olduğu ve neler yapılabileceğini öğrenmiş olacaksınız.

Eva Kağıdı Nedir?

Hobi malzemeleri arasında son zamanlarda sıkça kullanılan bir ürün haline geldi. Eva kelimesinin açılımı Etil Vinil Asetat. Eva malzemesi, aslında bir kağıt değil ama köpük de değil. Yumuşak yüzeyi ile köpüksü bir kağıt olarak tanımlanmaktadır. Dokunduğunuzda ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Eva kağıdı ile çalışmak çok kolaydır. Market, kırtasiye, hobi malzemeleri satılan her yerde bulabilirsiniz. Fiyatı da oldukça uygun olan bu malzeme ile çeşitli tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Eva Kağıdı ile Yapılabilecekler

Eva kağıdı özellikle tasarımcılar tarafından sıkça kullanılmaya başlandı. Gelin çiçekleri de eva kağıdı ile yapılabilmektedir. Eva kağıdının bir çok renk ve desen çeşidi vardır. Çocuklar için yapılacak çeşitli eklinlikler de kullanabildiğiniz gibi dekoratif ürünler üretiminde de kullanabilirsiniz. Eva kağıdı ile çeşitli süsler de hazırlayabilirsiniz.

 

Yorum yapın