EVA KAĞIDI NEDİR, NASIL KULLANILIR?

“Eva kağıdı nedir, nasıl kullanılır?” gibi sorulara takılanlar için eva kağıdı konusunda bilgiler vermek istedim. Bu bilgiler ışığında siz de eva kağıdının ne olduğu ve neler yapılabileceğini öğrenmiş olacaksınız.

Eva Kağıdı Nedir?

Hobi malzemeleri arasında son zamanlarda sıkça kullanılan bir ürün haline geldi. Eva kelimesinin açılımı Etil Vinil Asetat. Eva malzemesi, aslında bir kağıt değil ama köpük de değil. Yumuşak yüzeyi ile köpüksü bir kağıt olarak tanımlanmaktadır. Dokunduğunuzda ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Eva kağıdı ile çalışmak çok kolaydır. Market, kırtasiye, hobi malzemeleri satılan her yerde bulabilirsiniz. Fiyatı da oldukça uygun olan bu malzeme ile çeşitli tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Eva Kağıdı ile Yapılabilecekler

Eva kağıdı özellikle tasarımcılar tarafından sıkça kullanılmaya başlandı. Gelin çiçekleri de eva kağıdı ile yapılabilmektedir. Eva kağıdının bir çok renk ve desen çeşidi vardır. Çocuklar için yapılacak çeşitli eklinlikler de kullanabildiğiniz gibi dekoratif ürünler üretiminde de kullanabilirsiniz. Eva kağıdı ile çeşitli süsler de hazırlayabilirsiniz.

 


PORSELEN KASE DESENLENDİRME RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir