EVA KAĞIDINDAN GÜL YAPMAK

Eva kağıdından gül yapmak için paylaştığım bu güzel eğlenceli el işi çalışmasını sizde kısa sürede evde yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı gül çalışması yaparak evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde dekoratif olarak evi süslemek veya çeşitli etkinlikler de bu tür süs çalışmalarını kullanmayı düşünebilirsiniz.

Daha önce de kağıttan gül yapmak için paylaşımlarım olmuştu. Onları da incelemenizi öneririm. Hemen bu yazımın altında benzer gül yapımı çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Onları da yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı karton gül yapımı çalışmaları veya kağıttan gül yapmak için çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Böyle süs çalışmaları ile doğum günü, eğlence, parti gibi etkinliklerde süs olarak da kullanabilirsiniz. Evde boş vazolarınız varsa onlara da yapay çiçek yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Anlatımlı gül çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirmede bu güzel çalışmaları kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eva-kagidindan-gul-yapmak

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *