GENÇ KIZLAR İÇİN MODERN ÖRGÜ HIRKALAR

Genç kızlar için modern örgü hırkalar, 2017 yılında da çok popüler olacak gibi görünüyor. Şimdiden örgü işlerine başlayan anneler ve genç kızlar için çok şık örgü hırka modelleri buldum. İnternet üzerinden derlediğim örgü hırka modellerini aşağıdaki galeride inceleyebilirsiniz. Bu hırka modelleri arasından sizin ilginizi çeken herhangi birini örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü Hırkalar Nasıl Yapılıyor?

Örgü hırka modelleri şiş ve tığ işi olarak yapılmaktadır. Tığ ile yapılan hırkalar biraz daha sert bir kalıba sahip olur. Şiş ile yapılanlar ise daha yumuşak forma sahiptir. Her iki yöntemle de çok şık hırka modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Örgü hırkayı hazırlarken istediğiniz herhangi bir renk tercih edebilirsiniz. Çeşitli ipler ve renkler ile çok şık hırkalar örebilirsiniz.

En Yeni Örgü Hırka Modelleri

Aşağıda yer verdiğim örgü hırka modelleri, kesinlikle çok şık ve modern tasarımlardan oluşuyor. 2017 yılında yapacağınız kombinleriniz ile çok hoş bir uyum yakalayacağından emin olabilirsiniz.


TIĞ İŞİ MODERN ÖRGÜ HIRKA YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir