GENÇ KIZLAR İÇİN ÖRGÜ BERE MODELLERİ

Genç kızlar için örgü bere modelleri hem çok şık bir kombin oluşturuyor hem de kışın soğundan koruyor. Genç kızlara uygun modellerdeki bere tasarımları ile bu yıl yine en modern görünümde kombinler oluşturulacak. Kış için özel olarak tasarlanan bere modellerini siz de kendi ellerinizle örebilirsiniz.

Bereler Nasıl Örülür?

Bere modelleri, genellikle tığ ve şiş örgüsünden oluşmaktadır. Tığ işi örgülerde, şiş örgüleri de çok kolayca yapılabilmektedir. Her yaştan herkesin yapabileceği basit birer örnek ile bere modelleri oluşturulabilir. Bere modelleri için yumuşak ve sıcak tutan ipler tercih edilmelidir. En kolay ve dikkat çekici tasarımlar için tığ işi kullanmanızı öneriyorum. Tığ ile çok güzel bere modeli oluşturabilirsiniz. Örgü yapabileceğiniz bere örneklerini aşağıda yer verdiğim galeriden inceleyebilirsiniz. Galerideki berelerin tamamı el yapımı örgü modellerdir. Siz de istediğiniz renk iple örgü bere yapabilirsiniz.

Örgü berelerde son yılların trendlerini takip eden modelleri sizlerle buluşturdum. Kış kombinlerinin en etkili tamamlayıcısı olan örgü bereler için galeriyi inceleyebilirsiniz.


ÇOCUK ATKI BERE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir