Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BERE MODELLERİ / GENÇ KIZLAR İÇİN ÖRGÜ BERE MODELLERİ

GENÇ KIZLAR İÇİN ÖRGÜ BERE MODELLERİ

Genç kızlar için örgü bere modelleri hem çok şık bir kombin oluşturuyor hem de kışın soğundan koruyor. Genç kızlara uygun modellerdeki bere tasarımları ile bu yıl yine en modern görünümde kombinler oluşturulacak. Kış için özel olarak tasarlanan bere modellerini siz de kendi ellerinizle örebilirsiniz.

Bereler Nasıl Örülür?

Bere modelleri, genellikle tığ ve şiş örgüsünden oluşmaktadır. Tığ işi örgülerde, şiş örgüleri de çok kolayca yapılabilmektedir. Her yaştan herkesin yapabileceği basit birer örnek ile bere modelleri oluşturulabilir. Bere modelleri için yumuşak ve sıcak tutan ipler tercih edilmelidir. En kolay ve dikkat çekici tasarımlar için tığ işi kullanmanızı öneriyorum. Tığ ile çok güzel bere modeli oluşturabilirsiniz. Örgü yapabileceğiniz bere örneklerini aşağıda yer verdiğim galeriden inceleyebilirsiniz. Galerideki berelerin tamamı el yapımı örgü modellerdir. Siz de istediğiniz renk iple örgü bere yapabilirsiniz.

Örgü berelerde son yılların trendlerini takip eden modelleri sizlerle buluşturdum. Kış kombinlerinin en etkili tamamlayıcısı olan örgü bereler için galeriyi inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ahududulu-bere-yapimi-2

AHUDUDULU BERE YAPIMI

Bereler, sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan; yediden yetmişe her yaş grubundaki vatandaşlar için kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir