Ana Sayfa / EL İŞLERİ / İĞNE OYALARI VE 125 TANE EN BEĞENİLEN YENİ İĞNE OYASI MODELLERİ
igne oyasi
igne oyalari ornekleri

İĞNE OYALARI VE 125 TANE EN BEĞENİLEN YENİ İĞNE OYASI MODELLERİ

En beğenilen Yeni İğne Oyalari , iğne oyası modelleri ve iğne oyası örnekleri arasından en fazla istek alan 125 adet İğne oyası örneklerini bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. Yazımızda İğne oyası havlu kenarları, tülbent ve yazma kenar örnekleri yer alıyor.

İğne oyalari havlulara , tülbentlere, yastık ve bohça kenarlarına işlenebilen zevkli ve şık çeyizlerde yer alan en güzel öfgü modelleri. İğne oyası modellerini örneklerini inceleyerek yapabilir ya da yapan kişilere istediğiniz model ve örnekleri göstererek yaptırabilirsiniz. Bir gelir kapısı olarak da değişik iğne oyası modelleri deneyerek satabilirsiniz.

Sizlerden gelen nasıl iğne oyası öğrenirim ya da nasıl iğne oyası yapılır sorularına sitemizde yer alan iğne oyası kategorimizdeki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İğne oyası kolyeler, boncuk , fular , namaz örtüsü , tülbent ve tesbih örneklerini ve daha nice modelleri aşağıdaki resimleri büyüterek inceleyebilirsiniz.

 

YALANCI SELANİK ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEO ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: El işi, iki renkli yıldız iğne oyası yapımı

İlginizi Çekebilir

amigurumi oyuncak bebek

AMİGURUMİ BEBEK VE RESİMLİ AÇIKLAMALI YAPIMI

Amigurumi Oyuncak Örgü Bebek Yapımı Bu yazımızda amigurumi bebekleri nasıl yapılır, Amigurumi tavşan, Amigurumi kuzu, ayı, zürafa …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir