İğne Oyaları

İğne Oyaları

 

İğne oyaları, örmesi oldukça keyifli, pek çok hanımın tercih ettiği ürünler arasında başı çekmektedir. İğne oyaları ile birçok el emeği yapılabilmektedir. Özellikle dantel ve havlu kenarları, iğne oyası ile oluşturulmuş motiflerin en çok kullanıldığı alanlar arasında bulunmaktadır.

Bunun dışında masa örtüleri ve yastık kenarlarına da daha önce örmüş olduğunuz iğne oyalarını dikmek ve oldukça estetik bir görüntü elde etmek mümkündür. İğne oyasını ve motifleri seven kişiler için bu görüntünün oldukça hoş olduğunu söyleyebiliriz. Çeyizlerinizde ya da günlük hayatınızda kullanmak isterseniz, siz de bu modelleri tercih edebilir, kendi el emeklerinizi oluşturabilirsiniz. İnternet sitemiz de istediğiniz modeli örebilmeniz için size örnek model çıkaran ve yapılışlarını anlatan sitelerden bir tanesidir.

İğne Oyaları Örmek Zor Mu?

 

İğne oyaları, zorluğa göre değerlendirildiğinde, zaman zaman sizi zorlayabilmektedir. Bunun en büyük nedeni, oluşturulan modelin zorluğudur. Tığ işi olarak örülen iğne oyaları, oldukça örebileceğiniz gibi, özel olarak kendi el emeğiniz ile oluşturabileceğiniz birçok modelin de bulunduğunu söylemek mümkün. Zira hobi ve örgü konusunda kendisini geliştiren birçok kişi, örmüş olduğu modellerin satışını gerçekleştirmektedir. İnternet sitemizin yorum bölümünü takip ederek, siz de örmüş olduğu modelleri satan hanımlara ulaşabilir, uygun fiyatlardan el emeği iğne oyaları sahip olma şansı bulabilirsiniz. Birçok model ve desenin bulunduğunu da söylemek mümkündür. Siz de satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi   Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da …

Leave a Reply

Your email address will not be published.