İKİ RENKLİ HAVLU KENARI MODELLERİ

İki renkli havlu kenarı modelleri, hem mutfak hem de banyo havlularında çok moda. En sade havlulara bile eklendiğinde çok hoş ve özel bir görüntü yaratan bu havlu kenarları, çeyizlik havlular için de sıkça kullanılıyor. Her sezon eski modelleri yenileri eklenen iki renkli havlu kenarları hakkında sizler için yaptığım araştırmanın sonuçlarını bu yazımda sizlerle paylaşacağım.

İki renkli olarak hazırlanan havlu kenarı modelleri, hem mutfak hem banyo havlularında kullanılıyor. Mutfak havlularının kenarı olarak daha ince ve kibar modeller seçilirken, banyo havlusu kenarları için daha büyük motifli ve uzun havlu kenarı örnekleri tercih ediliyor. İki renkli havlu kenarı örneklerinin geneline baktığımda dikkat çeken bir diğer özellik ise beyaz ve farklı bir canlı renk tonunun kullanılması. İncelediğim neredeyse tüm iki renkli havlu kenarı örneklerinde beyaz rengin kullanıldığını gördüm.Eğer siz de bu modellerden hazırlamak istiyorsanız, havlunuzun ya da üzerindeki desenin rengine göre bir renk seçimi yapabilirsiniz. Ben bu senenin iki renkli havlu kenarı örneği modellerinde kırmızı, sarı, turuncu, pembe, mavi ve yeşil renk tonlarının yoğunlukta olduğunu gözlemledim.

İki renkli şık ve kullanışlı havlu kenarı örnekleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından özel resim galerisini sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım bu senenin beğenilen havlu kenarı örneklerinden siz de kendiniz için uygun modeli seçip hazırlarsınız. Keyifli günler…

İKİ RENKLİ HAVLU KENARI MODELLERİ

Yorum yapın