KANAVİÇE ŞABLONLARIYLA GÜL DESENİ ÖRNEKLERİ

Kanaviçe şablonlarıyla gül deseni örnekleri çok hoş tasarımlardan oluşuyor. Şablonun talimatlarına dikkat ederek sizler de kanaviçe işlemesine kısa sürede alışabilirsiniz. Kanaviçe şablonları bir çok desen için mevcuttur. Bu makalemde gül deseni yapabilmenize yardımcı olacak şablonlara yer vermek istedim.

Kanaviçe büyük bir el becerisi gerektiren el işidir. Oldukça dikkat gerektiren bu el işi ile çok şık tasarımlar yaratabilirsiniz. El işlerine eli yatkın kadınların mutlaka denediği kanaviçe işlemeleriyle bir çok farklı dekoratif eşya ürettebilirsiniz. Etamin de denilen kanaviçe işlemeleri özel bir pano içinde işlenmektedir. El emeği göz nuru el işlerinden en dikkat çekeni kanaviçeler ile bir çok farklı desen, tasarım gerçekleştirebilirsiniz.

Gül desenli kanaviçeler ile masa örtüsü, seccade, yatak örtüsü, pike, koltuk örtüsü gibi bir çok eşya üretebilirsiniz. Kanaviçe işlemeleri aynı zamanda dekoratif süs amaçlı da kullanılmaktadır. Kanaviçe panosuyla işleyeceğiniz desenleri bir çerçeve içinde duvara asabilirsiniz.

KANAVİÇE ŞABLONLARIYLA GÜL DESENİ ÖRNEKLERİ


KANAVİÇE PAPATYA İŞLEMESİ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir