ORİGAMİ KALP NASIL YAPILIR

Origami kalp nasıl yapılır diyenler olabilir. Origami bir kağıttan katlama sanatıdır. Kağıttan kalp yapmak veya kağıttan minyatür işler yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma hem 3 boyutlu gözüküyor. Hem de kağıt katlanarak yapıldığı için herhangi bir kesme veya yapıştırma işlemine tabi tutulmuyor.

Bu tür çalışmaları ilerleyen günlerde daha sıkça paylaşacağımı belirtmek isterim. Daha önce de kağıttan yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında diğer origami çalışmaları ile karşılaşabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kağıt katlayarak kalp süs yapmayı öğreneceksiniz. Kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları hem seveceksiniz. Hemde zorlanmadan kısa sürede yapımını öğrenerek keyifli zaman geçirerek yapabileceksiniz.

Anlatımlı origami çalışmalarını buldukça yine sizlere sitemizdeki origami kategorisinden paylaşmaya devam edeceğim. Origami kağıt katlama sanatından yapılan kalp çalışmasını kısa sürede anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz.

Kağıt katlama ile yapıldığı için aşamaları biraz uzun ve sıkıcı gibi gözükse de bittiğinde ortaya 3 boyutlu kağıttan kalp süsü çıkacaktır. Hem sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Hem de süs olarak farklı çalışmalarda değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

origami-kalp-nasil-yapilir

Yorum yapın