ŞİŞLE ÖRÜLEN ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

Şişle örülen örgü şal modelleri, bu yılda kışın soğunda ısınmanızı ve şık görünmenizi sağlıyor. Örgü şallar ile hem dikkat çekici bir görünüme sahip olursunuz hem de sıcak bir zaman geçirmiş olursunuz. Kendi ellerinizle yapabileceğiniz örgü şallar aslında çok basit örneklere sahip. Kolayca örülebilecek şal modellerini sizler için derledim. Makalemde yer verdiğim örgü şal örneklerini dikkate alarak siz de kendiniz için en uygun modeli çıkarabilirsiniz.

Şiş Örgüsüyle Şal Yapımı

Şiş örgüsü, dantele göre daha kolaydır ve kısa sürede tamamlanır. Kolayca örebileceğiniz bir şal istiyorsanız, şiş örgüsünü denemelisiniz. Şiş ile yapılan örgüler, daha kalın ve sıcak tutan bir yapıya sahip olurlar. Böylece soğuk kış günlerinde ideal bir kullanım imkanına sahip olursunuz. Şiş ile örebileceğiniz şal modellerini istediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. İplik rengi seçimini tamamen size bırakıyorum. Kendi renk zevkinize uygun bir iplik ile şal örgüsüne başlayabilirsiniz. Şal örgüsü için model fikrini aşağıdaki resimlerden alabilirsiniz.

ŞİŞLE ÖRÜLEN ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ


GELİNLER İÇİN 2017 ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir