TESBİH TANESİNDEN BİLEKLİK YAPMAK

Tespih tanesinden bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli takı çalışmasını sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için paylaştığım birçok kolay çalışmayı sitemizde bulabileceğiniz gibi onları da anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da karşınıza benzer birçok takı çalışması çıkacak. Bu güzel ve kolay çalışma sayesinde tespih tanelerini çıkarttıktan sonra bir ip üzerine renkli olarak geçirmeniz gerekiyor. Şekil verebilir veya örgü niyetinde de çift iplik kullanabilirsiniz.

Kendinize göre değişik şekiller oluşturup, aralarına boncuk tanelerini geçirmeniz yeterli olacaktır. Tespih tanelerinden bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz.

Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan harika bileklikler yapacak ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabileceksiniz.

Tespih tanesinden bileklik nasıl yapılır diyorsanız, sitemizdeki bu çalışma dahil birçok önceki paylaştığım çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Kolay yapılan bileklikleri anlatımlarıyla birlikte sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

tesbih-tanesinden-bileklik-yapmak

Yorum yapın