TIĞ İŞİ DANTEL AMERİKAN SERVİS ÖRNEKLERİ

Tığ işi dantel Amerikan servis örnekleri ile çok şık ve dikkat çeken bir aksesuar hazırlamış olacaksınız. Akşam yemeklerinizi daha şık hale getirmek için büyük önem taşıyan sofra düzenini, bu dantel Amerikan servislerle daha da dikkat çekici hale getirebileceksiniz.

Dantel Amerikan Servisi Supla Modelleri

Supla olarak da bilinen Amerikan servisler, çeşitli malzemeler ile üretilmektedir. Son zamanlarda dantel işi olarak hazırlanan örnekleri bir hayli dikkat çekmektedir. Tığ işi kullanılarak örülen bu Amerikan servisler, sofra sunumlarınıza şıklık katmaktadır. İstediğiniz renk ve motiflerde örebileceğiniz Amerikan servislerden en çok beğenilenleri sizler için derledim. Birbirinden şık görünümleri ile bayanların kalbini çalan bu örnekler, aynı zamanda çok iyi bir çeyizlik parça olmaktadır. Çeyizlik dantellerin arasına modern ve kullanışlı bir fikir olan dantel Amerikan servisleri de dahil edebilirsiniz. Amerikan servisleri örmek için uygun iplik ve tığ almanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki galeride yer verdiğim örneklerden fikirler alarak siz de çok şık Supla yani Amerikan servis modelleri oluşturabilirsiniz.


ÖRGÜ BEBEK PUSETİ MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir