TIĞ İŞİ MODERN ÖRGÜ HIRKA YAPIMI

Tığ işi modern örgü hırka yapımı çok basit bir işlem. Tığ kullanarak siz de kombinizi tamamlayacak çok şık bir hırka modeli oluşturabilirsiniz. Moda ile yakından ilgili olanların büyük beğenisi topladığı bir hırka modelini sizler için paylaşmak istedim. Modern bir tasarıma sahip olan bu hırka tasarımı ile çok şık bir kombin hazırlayacaksınız.

Tığ işi Modern Hırka Nasıl Yapılır?

Tığ kullanarak çok kolay bir şekilde örgüye başlayabilirsiniz. Örneği paylaştığım hırka modeli gri renklerde hazırlanmış. Siz istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Modern ve dikkat çekici olan bu hırka modeli kesinlikle herkesin beğenisini toplayacaktır. Bahar mevsimi için çok uygun bir hırka modeli olduğunu söyleyebilirim. Tığ kullanarak resimde görülen örneği çok kısa sürede çıkarabilirsiniz. Kollarını ayrı olarak örüp hırkanın bütününe dikebilir ya da hırka üzerinde örmeye başlayabilirsiniz. Tığ işinin bu aşamada büyük derece kolaylığı olmaktadır. Kol gibi parçaları ayrı örmenize gerek kalmıyor. Direkt hırkanın üzerinden örebilirsiniz.

Source

tig-isi-modern-orgu-hirka-yapimi-2

Processed with VSCO with 6 preset

Processed with VSCO with 6 preset


Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir