TIĞ İŞİ ÖRGÜ TOKA MODELLERİ

Yaptığımız örgülerden sonra elimizde kalan iplerle tığ işi örgü toka nasıl yapılır sizlerle paylaşmıştık. Farklı renkelerde hem sizin için hem kızınız için ya da sevdiğiniz birisi için çok güzel bir hediye olacak olan örgü saç toka yapımı sonrasında bu yazımızda tığ işi örgü saç toka modelleri paylaşıyoruz.

Fikir oluşturması adına fotoğraflarda yer alan birbirinden farklı zarif ve güzel örgü toka modellerini uygulayabilirsiniz. İlgili yazımızda nasıl yapacağınıza dair bilgileri ve yönlendirmeleri bulabilirsiniz.

Tığ işi örgü toka modellerinden baykuş motifli, ayçiçeği motifli , çiçek motifli örgü tokalar örebilirsiniz. Aslında tamamen hayal gücünüze ve yeteğinize örgü bilginize göre bildiğiniz motifleri örgü toka modelleri olarak uygulayabilir güzel tokalar yapabilirsiniz.

Sizlere ilham vermesi açısından örgü saç toka örneklerini aşağıda yer alan fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.


TIĞ İŞİ ÖRGÜ TOKA YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir