Ana Sayfa / GİYİM / UZUN KOLLU GÖMLEĞİ KOLSUZ HALE GETİRMEK

UZUN KOLLU GÖMLEĞİ KOLSUZ HALE GETİRMEK

Uzun kollu gömleği kolsuz hale getirmek oldukça basit. Uzun kollu gömleğinizden sıkıldıysanız veya gömleğinizin kolunda herhangi bir leke vb. bir şey olduysa, bu kolları keserek çok şık yeni bir model oluşturabilirsiniz. Uzun kollu gömeğin kollarını kesip farklı bir model vermek için çok fazla uğraşmanıza gerek yok. Makas kullanmayı ve biraz da dikiş biliyorsanız, rahatlıkla yeni model bir gömlek oluşturabilirsiniz.

Uzun Kollu Gömleğin Kollarını Kesmek

Uzun kollu gömleğin kollarını keserek yeni bir model haline getirmek için aşağıda yer verdiğim resimdeki örneği inceleyebilirsiniz. Resimdeki talimatları takip ederek siz de en çok sevdiğiniz gömleğinizi yeni bir tasarım haline getirebilirsiniz. Kolsuz gömlekler özellikle yaz aylarındaki kıyafet kombinleri için ideal bir çözüm olmaktadır. Gömlekten kesip çıkardığınız kol parçalarıyla da yakasına fular yapabilirsiniz. Resimdeki örnekte de belirtildiği gibi bu kollarla fular yaparak gömleğinize daha farklı bir görünüm kazandırmanız mümkün. Kollarını kestiğiniz bölümleri iyi bir şekilde dikerek sökülmesini engellemeyi ihmal etmeyin.

Source

uzun-kollu-gomlegi-kolsuz-hale-getirmek

MODERN TASARIMIYLA ÖRGÜ ELDİVEN MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir