YENİ UZUN LİF MODELLERİ

Yeni uzun lif modelleri konusunda sizler için çok özel lif örneklerini paylaşacağım. Bekar lifi de denilen uzun boyutlu, her iki tarafında tutma yeri bulunan bu lifler, son dönemlerde klasik liflere oranla daha fazla kullanılıyor. Kullanım açısından büyük kolaylık sağlayan bu uzun lif modelleri, bayan, erkek ve çocuklar için özel desenlerde hazırlanabiliyor.

2016 uzun lif modellerine genel olarak baktığımızda halkalı tutacaklı ve normal tutacaklı modellerin hemen hemen eşit sayıda olduğunu görüyoruz. Ben her iki modelin de kullanışlı olduğunu düşündüğüm için evimde iki türden de uzun lif modeline yer veriyorum. Uzun lif örneklerinde genel olarak desenli modeller daha ön planda. Tek renk ya da desensiz yapılan lif örnekleri neredeyse yok denecek kadar az. Bu senenin uzun lif örnekleri desen olarak çiçek, meyve, hayvan ve çocuklar için sevimli çizgi film figürlerinden oluşuyor. Renk seçiminde ise ana renk olarak beyaz üzerine desenlemelere yer veriliyor. Bu desenlerin oluşturulma aşamasında kırmızı, sarı, yeşil, pembe ve mavi renklerin yaygın kullanımı söz konusu.

Bu lif modellerinin örülmesi ile ilgili detaylı bir anlatıma sitede yer vermiştim. Oradan isterseniz bakıp siz de kendiniz hemen kullanmak için ya da çeyiz için bu uzun lif örnekleri ile güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri birbirinden değişik ve hoş 2016 uzun lif modelleri resim galerisi ile baş başa bırakıyorum.

Yeni Uzun Lif Modelleri

Yorum yapın