Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / 56 ADET YAZLIK KIZ BEBEK VE ÇOCUK ÖRGÜ ELBİSELERİ

56 ADET YAZLIK KIZ BEBEK VE ÇOCUK ÖRGÜ ELBİSELERİ

Şiş ya da tığ ile örülen çocuk giyim ürünleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de moda. Çocukları için her şeyin en iyisini düşünen annelerin marifetli elleri ile hazırladıkları bu elbiseler, değişik renk, desen ve modellerde hazırlanabiliyor. Bugünkü yazımızda annelerin çok işine yarayacak 56 adet yazlık kız bebek ve çocuk örgü elbiseleri resim galerisini hazırladık. Birbirinden güzel ve sevimli elbiselere geçmeden önce sezonun en beğenilen elbiseleri hakkında kısa bilgilere yer vermek istiyoruz.

2016 yılının çocuk ve bebek örgü elbise modellerine genel olarak göz attığımızda beyaz rengin hakimiyetini görüyoruz. Masumiyet ve saflığın rengi olan bu özel renk tek başına kullanıldığı gibi canlı renkler ile birleştirilerek de kullanılabiliyor. Sade düz beyaz ya da başka bir renk tonu ile örülen kız çocukları için örgü elbise modellerinde süslemek için kurdele, tül, boncuk, pul ya da yine örgü teknikleri ile oluşturulan küçük motiflere yer verildiğini görüyoruz. Siz de bu özel modellerden birini örecekseniz kendi zevkinize göre bu detaylardan birini seçebilir, çocuklarınız için hem şık hem de renkli elbiseler hazırlayabilirsiniz. Düz renk ile ördüğünüz elbiselere hareket katmak için isterseniz farklı bir renk ile pile ya da fırfır işlemeleri de yapabilirsiniz.

Kız bebek ve çocuk elbise modelleri hakkında kısa bilgilerin ardından 56 adet yazlık kız bebek ve çocuk örgü elbiseleri konusunun resim galerisine geçebiliriz.

56 Adet Yazlık Kız Bebek ve Çocuk örgü Elbiseleri

İlginizi Çekebilir

en-guncel-bebek-orgusu

EN GÜNCEL BEBEK ÖRGÜSÜ MODELLERİ

Bebek örgüsü modelleri, özellikle hamile bayanların ya da yeni bebeği olmuş olan bayanların internette araştırdığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir