Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / ADIM ADIM KOLAY KEDİ ÇİZİMİ

ADIM ADIM KOLAY KEDİ ÇİZİMİ

Adım adım kolay kedi çizimi çalışması sayesinde çocuklarınıza kolay çizim resimleri arıyorsanız, yeni bir tanesi ile karşı karşıyasınız. Bu güzel çalışma hem aşamalı hem de kısa sürede nasıl yapmanız gerektiğini vurguluyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını önce siz öğrenebilirsiniz.

Daha sonra çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Kolay yapılan kedi çizim çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan harika çizimler yapabilirsiniz. Adım adım kedi çizimi sayesinde nasıl kedi çizileceğini öğrenebilir ve çocuklarınızla mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Okul öncesi çalışması olarak da göreceğiniz bu güzel çalışma için birkaç kopya çıktı alıp, çocuklarınıza aşama aşama yapmalarını ve bittikten sonra boyamalarını isteyebilirsiniz. Anlatımlı resim boyama örnekleri sayesinde sizde çok güzel resim boyama veya çizim çalışmaları yapabilirsiniz.

Sitemizde bu tür çalışmaları fazlaca bulabilirsiniz. Kolay yapılan adım adım resim çizim ve örneklerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

adim-adim-kolay-kedi-cizimi

source

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir