ÇEYİZLİK VE HEDİYE EDEBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL LİF MODELLERİ

Banyo lifi denilince akla bin bir çeşit model ve renk seçeneği gelir. Farklı örgü teknikleri kullanılarak oluşturulan bu banyo gereçleri, genç kızların çeyizlerinin de olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bugün merak eden ve arayanlar için Çeyizlik ve hediye edebileceğiniz en güzel lif modelleri konusunu araştırdık. Elde ettiğimiz birbirinden özel banyo lifi modellerine geçmeden önce, bu özel örgü ürünlerinde popüler renkler ve desenler üzerinde durmak istiyoruz.

Çeyizlik banyo lifi modellerine kısaca göz attığımızda çift katlı ve içine el sokularak kullanılan modellerin ön planda olduğunu görüyoruz. Renk seçenekleri ile karşımıza çıkan bu modellerde en fazla beyaz, kırmızı, turuncu, mavi, yeşil ve sarı rengin kullanıldığını görüyoruz. Yumuşak bir yapısı olan bu lif çeşitlerinde örgü tekniği olarak ise genelde özel lif örgü tekniği kullanılıyor. Bu teknik ince yapılı lif ipleri ve bu iplere uygun tığlar ile basit bir şekilde yapılabiliyor. Tığ yerine şiş ile banyo lifi örmek isteyenler içinse kare örnekler son derece ideal. Düz örgü ile istenilen boyutta örülen bu ürünler boncuk, pul detayı kullanılarak ya da farklı renklerde ipler ile işlenerek süslenebiliyor. Çeyizlik olmalarının yanında iyi bir de hediye seçeneği olan banyo lifleri, çocuklar için de özel tasarımlar ile örülüp hediye edilebilir.

En güzel lif modelleri hakkında verdiğimiz kısa bilgilerin ardından çeyizlik ve hediye edebileceğiniz en güzel banyo lif modelleri örneklerine geçebiliriz.

Çeyizlik ve Hediye Edebileceğiniz En Güzel Banyo Lif Modelleri

Yorum yapın