Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / EN ŞIK 2018 BEBEK YELEK MODELLERİ
Bebek Yelek Modelleri 2018 | Anlatımlı Ve Açıklamalı

EN ŞIK 2018 BEBEK YELEK MODELLERİ

2018 bebek yelek modelleri içinde birbirinden sevimli çeşitler sizlerin beğenisini bekliyor. Deniz temalı örgü bebek yelek modeli yoğun ilgi görüyor. Özellikle mavi renklerin kullanılacağı bu model için şiş ve tığ kullanmanız gerekmektedir.

Kollarında dantel işlemeler olan pembe bebek yelek modelleri de döneme damgasını vuruyor. Düz beyaz örgü yeleğin mor kurdele ile süslenmesi yine trend olan modeller arasında. Mandalina dilimi örgü bebek yeleği de 2018 yılında oldukça tercih ediliyor. Turuncu ip tercih ederek bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şiş yelek modeller bebekler için oldukça tercih edilmekte ve bebekleri en kibar ve sevimli bir hale getirmektedir. Çan model çiçekli pudra yelek modelini bebekleriniz için deneyebilirsiniz. Bir katı farklı diğer katı farklı renkte olacak şekilde 2 renkli bebek yelek modelini de tercih etmeniz mümkün.

2018 bebek yelek modelleri arasında tığ ile sarı, pembe ve turuncu renklerinden oluşan çiçekli model yoğun ilgi görmektedir. Her rengi farklı katlarda yaparak bu modeli kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Ayı deseni yapılmış açık yeşil bebek örgü yelek modelini tercih edebilir ve patikleri de aynı desende yaparak kombin yaratabilirsiniz. Parça parça ördükten sonra birleştirilecek olan motifli bebek yelek modelini de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tığ işi desenli beyaz bebek yeleğe astar dikerek farklı ve sevimli 2018 bebek yelek modasına ayak uydurabilirsiniz.

2018 ÖRGÜ LİF MODELLERİ ŞIK VE BİR O KADAR KOLAY başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2018 YENİ BEBEK ÖRGÜLERİ

BİRBİRİNDEN ŞIK 2018 YENİ BEBEK ÖRGÜLERİ

2018 yeni bebek örgüleri için zıbın, hırka, battaniye, bere, yelek, şapka ve kazak gibi birçok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir