ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ

Erkek bebekler için örgü hırka modelleri, bu yıl çok tarz örneklerden oluşuyor. Örgü işlerine meraklıysanız ve yeteneğiniz varsa mutlaka bir hırka örmelisiniz. Bebekler için hem sıcacık tutuyorlar hem de çok cici görünümlere sahip oluyorlar. Örgü hırkalar için örnek arayışında olanlarda, paylaştığım bu örneklerden fikir edinebilirler.

Erkek bebekler için de kızlar kadar çeşitli hırka modeli yer almaktadır. Hırka örmek sanıldığı kadar zor değildir. Çok basit işlemlerle çok tatlı bebek hırkaları örebilirsiniz. Görselden model çıkaran yetenekli bayanlar için çok hoş modeller paylaştım. Paylaştığım bu hırka modellerinin her biri çok basit bir işlem gerektiriyor. Şiş ile örebileceğiniz çok basit örneklerden oluşuyor. Erkek bebekler için örgü hırkalarda istediğiniz renk iplikleri tercih edebilirsiniz. İplik seçimi yaparken, yumuşak olmasına özen gösterin. Yumuşak dokumalı iplikler ile çok tarz ve modern hırkalar örebilirsiniz. Erkek bebekler için mavi renk tercih edebileceğiniz gibi son zamanların en tarz rengi olan griyi de düşünebilirsiniz.

ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ


KIZ BEBEK İÇİN YARASA MODEL ÖRGÜ HIRKA başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir