Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK HIRKALARI / ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ

ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ

Erkek bebekler için örgü hırka modelleri, bu yıl çok tarz örneklerden oluşuyor. Örgü işlerine meraklıysanız ve yeteneğiniz varsa mutlaka bir hırka örmelisiniz. Bebekler için hem sıcacık tutuyorlar hem de çok cici görünümlere sahip oluyorlar. Örgü hırkalar için örnek arayışında olanlarda, paylaştığım bu örneklerden fikir edinebilirler.

Erkek bebekler için de kızlar kadar çeşitli hırka modeli yer almaktadır. Hırka örmek sanıldığı kadar zor değildir. Çok basit işlemlerle çok tatlı bebek hırkaları örebilirsiniz. Görselden model çıkaran yetenekli bayanlar için çok hoş modeller paylaştım. Paylaştığım bu hırka modellerinin her biri çok basit bir işlem gerektiriyor. Şiş ile örebileceğiniz çok basit örneklerden oluşuyor. Erkek bebekler için örgü hırkalarda istediğiniz renk iplikleri tercih edebilirsiniz. İplik seçimi yaparken, yumuşak olmasına özen gösterin. Yumuşak dokumalı iplikler ile çok tarz ve modern hırkalar örebilirsiniz. Erkek bebekler için mavi renk tercih edebileceğiniz gibi son zamanların en tarz rengi olan griyi de düşünebilirsiniz.

ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ

KIZ BEBEK İÇİN YARASA MODEL ÖRGÜ HIRKA başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

TIĞ İŞİ BEYAZ RENK VE ÇİÇEKLİ BEBEK HIRKASI

Tığ işi beyaz renk ve çiçekli bebek hırkası oldukça modern ve şık görünüme sahip. Örgü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir