Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR

Fermuarlı kolay cüzdan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde öğrenip, kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür el yapımı cüzdan çalışmaları sayesinde sizde çok güzel para cüzdan modellerine sahip olabilirsiniz. Daha önce de kumaştan para cüzdanı yapmak için çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da inceleyebilir ve yapımını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan harika çalışmalar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Fermuarlı kolay cüzdan nasıl yapılır diyorsanız, altta paylaştığım çalışmayı aşama aşama takip edip, kullanacağınız desenli kumaş üzerinde taslağını çıkarttıktan sonra çalışmayı tamamlamak.

Kısa sürede çok güzel fermuarlı para cüzdanı yaparak sizde çocuklarınıza veya kendiniz kullanacağınız harika para cüzdanları yapabilirsiniz.

Sevdiklerinize de hediye edebilir ve harika cüzdanlar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı yapımıyla sizleri şimdi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fermuarli-kolay-cuzdan-nasil-yapilir

OKUL ÖNCESİ EL İŞİ KAĞIDINDAN AHTAPOT YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir