Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR

Fermuarlı kolay cüzdan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde öğrenip, kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür el yapımı cüzdan çalışmaları sayesinde sizde çok güzel para cüzdan modellerine sahip olabilirsiniz. Daha önce de kumaştan para cüzdanı yapmak için çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da inceleyebilir ve yapımını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan harika çalışmalar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Fermuarlı kolay cüzdan nasıl yapılır diyorsanız, altta paylaştığım çalışmayı aşama aşama takip edip, kullanacağınız desenli kumaş üzerinde taslağını çıkarttıktan sonra çalışmayı tamamlamak.

Kısa sürede çok güzel fermuarlı para cüzdanı yaparak sizde çocuklarınıza veya kendiniz kullanacağınız harika para cüzdanları yapabilirsiniz.

Sevdiklerinize de hediye edebilir ve harika cüzdanlar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı yapımıyla sizleri şimdi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fermuarli-kolay-cuzdan-nasil-yapilir

OKUL ÖNCESİ EL İŞİ KAĞIDINDAN AHTAPOT YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir