KARTON KUTUDAN MAKET EV NASIL YAPILIR

Karton kutudan maket ev nasıl yapılır? sorularına cevap olması amacıyla, hem şablonunu hemde anlatımını paylaştık. Bu yazımızda paylaştığımız çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım ne yapmanız gerektiği karton kutu şablonuyla gösterilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları tamamlayarak sizde kartondan minyatür maket ev yapabilirsiniz. Anlatımda karton koli kullanılmış. Siz isterseniz parça kartonlarda kullanabilirsiniz. Güçlü bir yapıştırıcıya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Karton kutudan maket ev yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Anlatımlı karton minyatür ev yapmak için paylaştığım çalışma ile çocuklarınızı mutlu da edebilirsiniz. Çocuklarınıza maket ev yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğinizi de söyleyebilirim.

Adım adım kartondan maket ev yapmak için kitap kaplığı da kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton kutudan maket ev yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz.

Dekoratif karton süs olarak da değerlendireceğiniz çalışma sayesinde pazar gününüzü çocuğunuza ayırarak ona güzel bir maket ev yapabilirsiniz. Şimdi sizleri şablon ve anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-kutudan-maket-ev-nasil-yapilir

source

Yorum yapın