Lahana Lifi Modelleri

LAHANA LİF MODELLERİ

Lahana lif modelleri konusu lif sevenlerin çok ilgisini çeker gibime geliyor. Onlarca farklı lif modeli arasında en fazla örülen model olan lahana lifi, hem kullanmak için hem çeyizlik olarak çok tercih ediliyor. Farklı pek çok örneği bu lif modelleri hakkında sizler için yaptığım araştırmanın resimlerini galeri olarak sizlerle paylaşacağım.

Bu sezonun ve geçen bir kaç sezonun en fazla örülen lif modelleri arasında bulunan lahana lif modelleri, çoklu renk seçenekleri ile karşıma çıktı. Genel olarak beyaz ve canlı bir rengin bir arada kullanılması ile hazırlanan bu özel lifler, hem günlük kullanım için hem de çeyizlik olarak çok tercih ediliyor. Yetişkinler kadar çocuklar için de ideal olan lif modelleri, yumuşaklıkları ile bana göre bebekler için de çok ideal. Katlı olarak hazırlanan lahana lif örneklerinde tığ ile hazırlanan boyutları değişen yuvarlak örnekler üst üste konulup birleştirilerek bir lif hazırlanıyor. Tek katlı olarak hazırlanan lahana lif modellerinde ise lahana modeli daha çok fırfır şeklinde yine yuvarlak örneklerin üzerine işleniyor.

Lahana lifi modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizler için yaptığım araştırmada elde ettiğim resimleri paylaşıyorum. Sizler de bu özel modeli denemek isterseniz, bu örneklerden yararlanabilirsiniz.

LAHANA LİF MODELLERİ


ÇOCUK LİFİ MODELLERİ 2016 başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir