Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / LİF MODELLERİ / LAHANA LİF MODELLERİ


LAHANA LİF MODELLERİ

Lahana lif modelleri konusu lif sevenlerin çok ilgisini çeker gibime geliyor. Onlarca farklı lif modeli arasında en fazla örülen model olan lahana lifi, hem kullanmak için hem çeyizlik olarak çok tercih ediliyor. Farklı pek çok örneği bu lif modelleri hakkında sizler için yaptığım araştırmanın resimlerini galeri olarak sizlerle paylaşacağım.

Bu sezonun ve geçen bir kaç sezonun en fazla örülen lif modelleri arasında bulunan lahana lif modelleri, çoklu renk seçenekleri ile karşıma çıktı. Genel olarak beyaz ve canlı bir rengin bir arada kullanılması ile hazırlanan bu özel lifler, hem günlük kullanım için hem de çeyizlik olarak çok tercih ediliyor. Yetişkinler kadar çocuklar için de ideal olan lif modelleri, yumuşaklıkları ile bana göre bebekler için de çok ideal. Katlı olarak hazırlanan lahana lif örneklerinde tığ ile hazırlanan boyutları değişen yuvarlak örnekler üst üste konulup birleştirilerek bir lif hazırlanıyor. Tek katlı olarak hazırlanan lahana lif modellerinde ise lahana modeli daha çok fırfır şeklinde yine yuvarlak örneklerin üzerine işleniyor.

Lahana lifi modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizler için yaptığım araştırmada elde ettiğim resimleri paylaşıyorum. Sizler de bu özel modeli denemek isterseniz, bu örneklerden yararlanabilirsiniz.

LAHANA LİF MODELLERİ

ÇOCUK LİFİ MODELLERİ 2018 başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Diber Dudağı Lif modelleri

DİLBER DUDAĞI LİF MODELİ

Lifler her evde bulunan olmazsa olmaz banyo ürünleri arasındadır. Hazır lifleri kullanma imkanımız da varken …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir