Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BATTANİYELERİ / ŞİŞ İLE BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

ŞİŞ İLE BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

Şiş ile bebek battaniyesi modelleri konusu benim uzun zamandır sizlerle paylaşmayı düşündüğüm, ancak bir türlü fırsatını bulamadığım bir konu. Bebeklerin daha sıcak bir şekilde korunmasını sağlayan ve annelerin bu nedenle sıkça kullandığı bebek ürünlerinden olan şiş işi bebek battaniyesi modelleri hakkında yaptığım araştırmaların sonuçlarını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Şiş işi örgü bebek battaniyesi modelleri tığ işi örgülere göre biraz daha kalın yapılı ve biraz daha sıcak tutma özelliğine sahip. Benim gibi çoğu annenin bebeklerini dışarı çıkarırken şiş işi bebek battaniyelerini kullandığını düşünüyorum. Şiş işi örgü bebek battaniye modelleri genel olarak parçalar halinde örülüp sonradan birleştirilen motiflerden oluşuyor. Özellikle ilk aylarından daha büyük bebekler için hazırlanan boyutu büyük şiş işi bebek battaniyesi modellerinde motiflerin kullanımı son derece yaygın. Çok nadirde olsa tek parça olarak hazırlanan örgü bebek battaniyesi modelleri de bu senenin tercih edilenleri arasında gözüme çarptı. Benim tavsiyem, örüş kolaylığı açısından motifli modellerden yana tercih yapılmasıdır. Renk olarak ise bu sene pembe, mavi, yeşil, beyaz, sarı, kırmızı, lila ve mor rengin kullanımı son derece yaygın.

Örgü bebek battaniyesi modelleri hakkında verdiğim bilgilerin ardından resim galerisini ekliyorum. Umarım sezonun beğenilen bebek battaniyesi modelleri sizin de ilginizi çeker ve beğendiğiniz modelleri kendiniz için hazırlayabilirsiniz.

ŞİŞ İLE BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

BEBEK BATTANİYESİ İÇİN NOEL BABA MOTİFİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

mavi-kahve-beyaz-renklerde-buyuk-battaniye

RENKLİ İPLERDEN ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ

Renkli iplerden örgü battaniye modelleri ile çok güzel örnekler hazırlayabilirsiniz. Bu battaniyeleri hem kendiniz için …

2 yorumlar

  1. Hepsi çok güzel ve çok şık battaniye modelleri paylaşımlarınızı severek takip ediyorum. Çok teşekkürler.

  2. çok hoş duruyor denemek lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir