Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BATTANİYELERİ / ŞİŞ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

ŞİŞ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

Bebekler için özel olarak hazırlanan battaniyeler hem şiş ile hem de tığ ile kolayca hazırlanabiliyor. Her iki şekilde hazırlanan battaniyeler de minik bebeklerin soğuktan korunmasına ve daha sıcak bir şekilde dışarıda dolaştırılmasına yardımcı oluyor. Bu özel bebek ürünlerinden biz bugün şiş ile örülen bebek battaniyesi modellerini işleyeceğiz.

Şiş örgü bebek battaniyesi modelleri, annelerin bebekleri için severek yaptığı örgü ürünleridir. Kız ve erkek bebeklere özel olarak hazırlanan bu ürünler, farklı renk ve desenler ile hazırlanıp değişik aparatlar ile süslenebiliyor. Boncuk, pul ve kurdele işlemeleri ile süslenebilen bebek battaniyeleri ayrıca farklı örgü motifleri ve figürler ile de süslenebiliyor. Düz örgü bilen yeni örgüye başlayan bayanların bile rahatlıkla örebileceği şiş ile bebek battaniyelerinde en fazla pembe, mavi, yeşil, kırmızı ve sarı rengin kullanımı söz konusu. Düz tek bir renk ile örülüp hazırlanabilen modellerin yanı sıra, farklı renk ipler ile hazırlanan modeller de çok sık yapılıyor. Düz olarak örülen şiş örgü battaniye modellerinde ayrıca akıllı ip de denilen kendinden desen çıkaran ip türlerinin de kullanımı son derece yaygındır.

Bebek battaniyesi modelleri hakkındaki kısa bilgilerin ardından resim galerimizi ekleyebiliriz.

Şiş Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

KOLAY BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

mavi-kahve-beyaz-renklerde-buyuk-battaniye

RENKLİ İPLERDEN ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ

Renkli iplerden örgü battaniye modelleri ile çok güzel örnekler hazırlayabilirsiniz. Bu battaniyeleri hem kendiniz için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir