Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK HIRKALARI / TIĞ İŞİ BEYAZ RENK VE ÇİÇEKLİ BEBEK HIRKASI

TIĞ İŞİ BEYAZ RENK VE ÇİÇEKLİ BEBEK HIRKASI

Tığ işi beyaz renk ve çiçekli bebek hırkası oldukça modern ve şık görünüme sahip. Örgü modelleri arasında en modern örnekleri sizler için paylaşmaya devam ediyorum. Bu makalemde de kız bebekler için çok şık tasarıma sahip beyaz renk örgü hırka örneğine yer verdim.

Beyaz Renk Örgü Hırka Modeli

Tığ ile örülen bu hırkayı siz de çok basitçe yapabilirsiniz. Hırka üzerindeki çiçek motiflerini de tığ ile örüyorsunuz. Örgü işleri konusunda bilgi sahibi olan bayanlar hemen nasıl yapıldığını anlayacaklardır. Zor gibi görünen aslında basit bir örgü tekniğine sahip olan bu örnek ile çok şık bebek hırkası örebileceksiniz. Hem sizin bebeğiniz için hem de hediyelik olarak mükemmel bir fikir olduğunu söyleyebilirim. Hırkanın üzerindeki çiçekler için istediğiniz herhangi bir renkleri tercih edebilirsiniz. Hırkanın da beyaz olması şart değildir. Siz hangi renk isterseniz, o renkte örebilirsiniz. Hırkanın altına, resimde görünen dantel eteği de örebilirisiniz. Etek içinde tığ kullanmanız gerekecektir.

Source

tig-isi-beyaz-renk-ve-cicekli-bebek-hirkasi

SEVİMLİ MİNİONLAR TASARIMLI BEBEK BERELERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2018 EN GÜZEL ÖRGÜ BEBEK GİYSİ MODELLERİ

2018 örgü bebek kreasyonunda yine göz alıcı bebek giysi modelleri bizleri karşılamaktadır. Birbirinden güzel modelleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir