TIĞ İŞİ KIZ BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ

Tığ işi kız bebek battaniyesi örnekleri ile sizde bebeğiniz için mükemmel bir battaniye örebilirsiniz. Tığ işi her zaman zarif ve kolay bir el işidir. Tığ işi ile yapılan bir çok eşyadan birisi de bebek battaniyeleridir. Bebek battaniyelerinin büyük bir bölümü tış işi ile yapılmaktadır. Tığ kullanarak örülen bebek battaniyeleri, daha dayanıklı ve dikkat çekici olmaktadır.

Kız Bebekler için Tığ işi Bebek Battaniyeleri

Kız bebekler için örülebilecek bebek battaniyesi örneklerini sizler için derledim. Bu örneklerden fikir oluşturarak siz de bebeğiniz için şahane bir battaniye örebilirsiniz. Bebek battaniyeleri çok şık ve kullanışlıdır. Örgü bebek battaniyeleri ile bebeğiniz daha sıcak kalacaktır. Örgü bebek battaniyeleri diğer fabrikasyon ürünlere göre daha uzun ömürlüdür. Kendi ellerinizle ördüğünüz için de oldukça sağlıklıdır. Sıcacık tutan ve çok hoş görünen bebek battaniyeleri arasında en çok beğenilenleri sizler için derledim. Tığ işi ile yapılan bu bebek battaniyelerini siz de kolaylıkla örebilirsiniz.


FARKLI VE MODERN BOYUN ATKISI MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir