Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BATTANİYELERİ / TIĞ İŞİ KIZ BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ
kiz-bebek-icin-gri-renk-pembe-cicek-motifli-battaniye

TIĞ İŞİ KIZ BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ

Tığ işi kız bebek battaniyesi örnekleri ile sizde bebeğiniz için mükemmel bir battaniye örebilirsiniz. Tığ işi her zaman zarif ve kolay bir el işidir. Tığ işi ile yapılan bir çok eşyadan birisi de bebek battaniyeleridir. Bebek battaniyelerinin büyük bir bölümü tış işi ile yapılmaktadır. Tığ kullanarak örülen bebek battaniyeleri, daha dayanıklı ve dikkat çekici olmaktadır.

Kız Bebekler için Tığ işi Bebek Battaniyeleri

Kız bebekler için örülebilecek bebek battaniyesi örneklerini sizler için derledim. Bu örneklerden fikir oluşturarak siz de bebeğiniz için şahane bir battaniye örebilirsiniz. Bebek battaniyeleri çok şık ve kullanışlıdır. Örgü bebek battaniyeleri ile bebeğiniz daha sıcak kalacaktır. Örgü bebek battaniyeleri diğer fabrikasyon ürünlere göre daha uzun ömürlüdür. Kendi ellerinizle ördüğünüz için de oldukça sağlıklıdır. Sıcacık tutan ve çok hoş görünen bebek battaniyeleri arasında en çok beğenilenleri sizler için derledim. Tığ işi ile yapılan bu bebek battaniyelerini siz de kolaylıkla örebilirsiniz.

FARKLI VE MODERN BOYUN ATKISI MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Cam Dalı Orgu Modeli Nasıl Yapılır

ÇAM DALI ÖRGÜ MODELİ

Çam Dalı Örgü Modeli Örgü demek, emek demektir. Birbirinden güzel kazakları, yelekleri, patikleri ve daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir