orgu toka yapımı

TIĞ İŞİ ÖRGÜ TOKA YAPIMI

Elinizde örgülerinizden artan ipler var ve bunlar nasıl değerlendirebilirim diye düşünüyorsanız bu yazı tam size göre. Evde bir önceki çalışmalardan kalan iplerden tığ işi örgü toka yapımı ile değerlendirebilirsiniz. Hem yapımı çok kolay hemde çok güzel bir hediye de olabilir.

Birbirinden güzel ve farklı örgü toka modelleri arasından yapacağınız bir seçimle hem kendinize hemde kızınıza ya da değer verdiğiniz kişilere çok güzel çiçekli , baykuş motifli renkli renkli tokalar örebilirsiniz.

Gereken tek malzemesi lastik saç tokası , iplik ve tığ.

Örgü toka yapımını anlatımlı olarak aşağıda yer alan fotoğrafları adım adım takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

Lastik tokanın etrafını örmeye başlayıp genişleterek çok güzel hediyelik tokalar yapabilir ve böylece elde kalan ipleri değerlendirmiş olabilirsiniz.

Çiçekli toka yapımı için incelemek için ÇİÇEKLİ TOKA YAPMAK RESİMLİ ANLATIM 

Lastik toka ile saç örgüsü yapmak için LASTİK TOKA İLE SAÇ ÖRGÜSÜ YAPIMI yazımıza inceleyebilirsiniz.

 


FISTIK ŞAL YAPIMI ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir