El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El yapımı paspas modelleri için farklı renklerde ve farklı ip kalınlıkları ile örerek birbirinden güzel örnekler çıkartabiliyor ve kullanabiliyoruz.

El yapımı paspas yapımı için tek bir renk seçilerek sade bir görünüm yakalayabilir ya da zevkinize göre birbirinden farklı renkler seçerek zevkinize göre el örgüsü paspas örebilirsiniz.

El yapımı paspas modelleri için bir çok seçenek mevcut. Öncelikle kare, dikdörtgen ya da yuvarlak olarak hangi tür el yapımı paspas yapacağınıza karar verebilirsiniz. Sonrasında ise seçeceğiniz renklere göre ya da motife göre örgüye başlayabilirsiniz.

Çocuk odası paspas modelleri için ise bir figürü işleyerek çocuklarınızın hoşuna gideceği el yapımı paspas yapabilirsiniz. Bu biraz daha zahmetli olabilir bir çizgi film karakterini örmek biraz hüner ve marifet isteyecektir.

El yapımı paspas modelleri için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz dah büyük görebilmek için.

Banyo paspas yapımı ve modelleri için BANYO PASPAS ÖRNEĞİ YAPILIŞI MODELİ yazımıza,

Keçe Toplarından Paspas Yapımı için KEÇE TOPLARINDAN PASPAS MODELLERİ yazımıza,

Tığ işi yuvarlak paspas yapımı için EN KOLAY TIĞ İŞİ YUVARLAK ÖRGÜ PASPAS YAPIMI yazımıza göz atabilirsiniz.

 


NAZAR BONCUKLU İĞNE OYASI YAPIMI VE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir