ÖRGÜ AMERİKAN SERVİS SUPLA MODELLERİ

Örgü supla modelleri ile daha keyifli yemekler yiyebilirisiniz. Örgü ürünler, yaşamımızın her alanında kullanılmaya başlandı. Çeşitli motif ve modeller ile hazırlanan örgülerden birisi de supla takımlarıdır. Supla takımları, yemek masanıza şıklık katıyor. Servis tabağının altında kullanılan supla takımları ile daha şık sofralar hazırlayabileceksiniz.

Örgü Amerikan Servis Supla Örnekleri

Örgü supla örnekleri çok çeşitli modellerden ve renkte oluşuyor. Kendi zevkinize veya yemek odanızın dekorasyonuna uygun iplik renkleri ile örmeye başlayabilirsiniz. Supla takımları genellikle yuvarlak örgü olarak yapılıyor. Yuvarlak örgü supla modelleri de en orta göbek bölümünden örülmeye başlıyor. Dairesel örme işlemi ile tamamlayabileceğiniz suplalar, çok hoş ve dekoratif bir görünüme sahip. Çeşitli renk ve modellerle hazırlayabileceğiniz supla takımlarının örneklerini aşağıda yer verdiğim galeride görüntüleyebilirsiniz. Supla takımları, genellikle tığ işi kullanılarak örülmektedir. Tığ kullanarak daha zarif modeller çıkarabilirsiniz. Tığ işe yapılan en şık supla takımı modellerini sizler için araştırdım ve içeriğimde yer verdim. Bu modellerden örnek alarak siz de örmeye başlayabilirsiniz.


ÖRGÜ BARDAK ALTLIĞI ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir